Kobiety zmieniające mężczyzn

Nie od dziś wiadomo, że cele kobiety kochającej swojego wybranka, jest wprowadzenie w nim kilku mniej lub bardzi istotnych modyfikacji. No może nie kilku, a raczej kilkudziesięciu, ale nie zmienia to faktu, że każda kobieta ma w sobie coś z zakładowego racjonalizatora. Wątpię, aby ktokolwiek próbował podważyć tę jakże oczywistą prawdę. Inna sprawa, że gdyby prawdę tę można było podważyć, to dalsza część mojego wpisu byłaby bez sensu. A przecież dobrze wiemy, że ani ja nie chciałbym pisać bez sensu, ani żaden z czytelników nie czyta tekstów bez sensu, więc uznajmy, że po prostu mam rację. Ale wracajmy do tematu…

Dlaczego kobieta chce zmienić mężczyznę?

Bezpośrednie powody do potrzeby wprowadzania modyfikacji w zachowaniu mężczyzny zależą od rodzaju związku. Jeżeli nie mieszkają razem, ale się kochają to wówczas do najważniejszych modyfikacji należą:

Odzwyczajenie od oglądania się za innymi kobietami, nawet ukradkowe
Wprowadzenie całkowitego zakazu wyłączenia telefonu lub przebywania poza zasięgiem sieci
Wyuczenie, że tylko kobieta ma prawo pierwsza kończyć rozmowę telefoniczną.

Oczywiście powodów do zmian kobieta może mieć wiele, jednak te zwykle uznaje za najważniejsze. Należy pamiętać, że jeżeli zmienia się wiek partnerów, ale status związku pozostaje taki sam, to pojawiają się nowe powody do modyfikacji. Szczególnie jeżeli wcześniejsze modyfikacje weszły w krew mężczyźnie i kobieta nie musi już o nich przypominać. Nie muszę chyba nikomu wspominać o tym, że punkt nr 1 pozostaje bez zmian niezależnie od zmieniającej się rzeczywistości.

Przeprowadzki Warszawa