Rozpoczęcie sezonu ślubnego

Wiosna oznacza rozpoczęcie sezonu ślubnego, a co za tym idzie, poszukiwań odpowiednich kreacji. Nie tylko panny młode będą musiały się z nimi zmierzyć. Panie zaproszone na wesele również pragną wyglądać perfekcyjnie. Jeśli więc zamierzamy udać się na ślub, warto zastanowić się, jaki rodzaj kreacji chcemy wybrać.

O czym pamiętać

Pierwszą zasadą jest zarezerwowanie koloru białego dla panny młodej – jeśli jesteśmy gośćmi, nie powinnyśmy decydować się na kreację o tej barwie. Oprócz tego pamiętajmy, że ślub i wesele to okazja wyjątkowa, dlatego w dobrym tonie jest pojawić się na nich w odświętnym stroju.

Sukienka – długa czy krótka?

Wszystko zależy od tego, w jakiej kreacji będziemy się dobrze czuły. Ważny jest także charakter i miejsce przyjęcia. Jeśli wesele planowane jest w restauracji, nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć koktajlową sukienkę w ulubionym kolorze, a do tego szal lub żakiet. Natomiast jeżeli młoda para zaprasza gości do eleganckiego hotelu, lepszym wyborem będzie suknia sięgająca ziemi, a jako dodatki – mała balowa torebka, szpilki, stylowa biżuteria (srebrna lub złota) oraz szal do okrycia ramion.

Zamiast sukienki

Jeżeli nie lubimy sukienek, nie musimy ich zakładać tylko dlatego, że tak wypada”. Istnieją również inne, nie mniej eleganckie rozwiązania.

Pierwszym z nich jest stylowy kombinezon. Ten idealny i wygodny strój na lato został rozszerzony o wersję wieczorową. Dzięki niemu będziemy się czuć swobodnie w tańcu, nie martwiąc się, że podwinie nam się spódnica

Drugi pomysł na zastąpienie sukienki to zestaw: bluzka lub gorset + spódnica. Możemy zakupić je osobno lub poszukać gotowego zestawu, który będzie wyglądał jak sukienka.

Ostatni szlif

Dopełnieniem wieczorowej kreacji będzie idealny makijaż oraz fryzura. W tym przypadku możemy pozwolić sobie na więcej, niż na co dzień – mocniejszy makijaż będzie jak najbardziej na miejscu. Wybierając się do fryzjera, postawmy na sprawdzoną fryzurę, w której będziemy się dobrze czuły. Eksperymenty tuż przed weselem nie są najlepszym pomysłem.

Przeprowadzki Warszawa